Ferie zimowe -2017


W sobotę 28 stycznia br. zakończyły się ferie zimowe dla dzieci z terenu gminy Horodło organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Horodle . Pierwszy tydzień rozpoczęliśmy od nauki robienia palm wielkanocnych pod kierunkiem grupy inicjatywnej "Bez granic" powiatu łęczyńskiego.Każdy uczestnik wrócił do domu z własnoręcznie wykonaną palmą. Następnie trwały przygotowania  do Dnia Babci i Dziadka - tradycyjnie wiersze,piosenki i laurki . Dzieci pomimo krótkiego czasu wypadły przed swoimi dziadkami doskonale. Na twarzach Babć i Dziadków rysowała się radość ,ale także wzruszenie. Skorzystaliśmy również z uroku tegorocznej zimy -trochę zabaw  na śniegu oraz ognisko z kiełbaskami.

Drugi tydzień  to zumba dla wszystkich uczestników z  panią  Jolą Głowacz,wyjazd do Parku Wodnego i KFC w Chełmie ,kulig i ognisko z kiełbaskami oraz wielki bal przebierańców,zabawa z animatorami z Tomaszowa Lubelskiego i paczki ze słodkościami .

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Horodle serdecznie dziękuje Panu Krzysztofowi Bożkowi - Wójtowi Gminy Horodło, Grzegorzowi Hunkiewiczowi - firma przewozowa Transway z Hrubieszowa ,Panu Pawłowi Maciejewskiemu z Zosina ,Państwu Joannie i Piotrowi Myszka z Rogalina,,Panu Tadeuszowi Kozar z Dziekanowa, Stowarzyszeniu "Karaś " ze Strzyżowa, Placówce Straży Granicznej z Horodła i Skryhiczyna, Państwu Katarzynie i Dariuszowi Gołąb z Horodła, Pani Marii Kostrubiec -Delikatesy Centrum z Horodła, Panu Szymonowi Bożek z Teptiukowa,Panu Kazimierzowi Głuszakowi  z Hrubieszowa,Pani Wiesławie Augustynek z Zosina i Pani Irenie Blim  z Rogalina.

 To dzięki hojności w/w osób nasi milusińscy mogli tak atrakcyjnie spędzić tegoroczne ferie zimowe.